Кадровий склад

Написав Administrator on .

Викладачі

  1. Агатій Іван Іванович – викладач спецдисциплін, спеціаліст вищої категорії.
  2. Алукі Максим Михайлович – викладач історії, спеціаліст вищої категорії.
  3. Атякшева Катерина Володимирівна – викладач географії, спеціаліст.
  4. Биховець Ольга Василівна – викладач іноземної мови, спеціаліст вищої категорії.
  5. Бондаренко Микола Олексійович – викладач спеціальних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
  6. Борісова Наталія Василівна – викладач правознавства, спеціаліст ІІ категорії.
  7. Ватаманюк Зінаїда Петрівна – викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.
  8. Вельнечук Адріан Георгійович – викладач інформатики, спеціаліст.
  9. Вельнечук Дмитро Георгійович - викладач спецдисциплін, спеціаліст ІІ категорії.
  10. Гамаль Сергій Петрович – викладач фізики, спеціаліст.
  11. Глобак Михайло Георгійович – викладач спецдисциплін, спеціаліст ІІ категорії.
  12. Карлійчук Людмила Сергіївна – викладач Захисту Вітчизни (основи медичних знань), спеціаліст.
  13. Катеренчук Іван Георгійович – викладач фізичної культури, спеціаліст.
  14. Коломійчук Галина Василівна – викладач хімії, спеціаліст вищої категорії, старший викладач.
  15. Лютик Сергій Анатолійович – викладач фізичної культури та здоров’я, спеціаліст.
  16. Панцир Яна Василівна – викладач української мови та літератури, спеціаліст.
  17. Рошкулець Наталія Іванівна – викладач іноземної мови, спеціаліст.
  18. Савка Олег Орестович – викладач математики, спеціаліст ІІ категорії.
  19. Тапдигова Софія Миколаївна – викладач спеціальних дисциплін, спеціаліст ІІ категорії.
  20. Федюк Олексійович Іванович – викладач екології, захисту Вітчизни, спеціаліст.
  21. Шевчук Алла Михайлівна – викладач іноземної мови, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
  22. Чернат Анастасія Петрівна – викладач іноземної мови, спеціаліст ІІ категорії.

Вихователі

  1. Зеленівська Христина Василівна – вихователь, 11 тарифний розряд.
  2. Іващенко Аліна Георгіївна – вихователь, 11 тарифний розряд.
  3. Савчук Наталя Іванівна – вихователь, 11 тарифний розряд.
  4. Шпак Маріанна Олександрівна – завідувач бібліотеко.
  5. Візнюк Євдокія Дмитрівна – керівник гуртка, 14 тарифний розряд.

    Майстри виробничого навчання

    1. Бондаренко Петро Іванович – майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд.
    2. Гушуляк Світлана Михайлівна – майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд.
    3. Колос Іван Григорович – майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії.
    4. Косован Іван Васильович - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання І категорії.
    5. Крилюк Георгій Іванович - майстер виробничого навчання водінню, 12 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії.
    6. Крилюк Іван Ілліч - майстер виробничого навчання водінню, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії.
    7. Литовський Андрій Іванович - майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд.
    8. Меч Василь Георгійович - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання І категорії.
    9. Мешак Петро Йосипович - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії.
    10. Петрюк Людмила Іванівна - майстер виробничого навчання, 13 тарифний розряд.
    11. Репчук Світлана Миколаївна - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд.
    12. Рошкулець Мар'яна Іванівна - майстер виробничого навчання,
    13. Сандуляк Ілля Васильович - майстер виробничого навчання водінню, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання І категорії.
    14. Сандулян Георгій Іванович - майстер виробничого навчання водінню, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання І категорії.
    15. Сливка Іван Васильович - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання І категорії.
    16. Соколянський Сергій Анатолійович - майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд.
    17. Стругар Георгій Васильович - майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд.
    18. Товарницька Алла Іванівна - майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд.
    19. Чернушка Ольга Петрівна - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії.
    20. Шородок Марія Іллівна - майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд.
    21. Шпатар Анастасія Миколаївна - майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд.

       

      Спеціалісти

                1.Головний бухгалтер – Ткачук Катерина Василівна

      2.Бухгалтер-спеціаліст – Ванзар Яна Орестівна

      3.Бухгалтер-калькулятор – Скрябіна Анна Йосипівна

      4.Секретар навчальної частини – Колос Марія Степанівна

      5.Секретар – Балан Ганна Василівна

      6.Бібліотекар Іващенко Аліна Георгіївна

      .


       

      Господарська служба

      1.Слюсар по ремонту – Петрюк Олександр Васильович

      2.Прибиральниця – Крилюк Валерія Аврелівна

      3.Прибиральниця – Баланюк Наталя Василівна

      4.Прибиральниця – Вельничук Світлана Олександрівна

      5.Прибиральниця – Ніколаєвич Ангеліна Прокопівна

      6.Прибиральниця – Бондаренко Олена Георгіївна

      7.Прибиральниця – Лупан Катерина Петрівна

      8.Прибиральниця – Гандюк Алла Василівна

      9.Прибиральниця – Глобак Ольга Миколаївна