Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День Збройних Сил України

Posted in Новини - Новини

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. На початку грудня в Україні відзначають особливе свято – День Збройних Сил України. Саме тому, в Глибоцькому професійному ліцеї відбулось свято присвячене нашим захисникам, юнакам, які гідно нестимуть це звання упродовж життя. Для того щоб загартуватись, стати мужніми, винахідливими, кмітливими і відчути моменти військового життя здобувачі освіти взяли участь у змаганнях. Наші юнаки склали клятву, пройшли смуги перешкод, метали дротики та стріляли з пневматичної зброї.

За результатами змагань суддівська команда обрала переможців, а також всі учасники отримали заохочувальні призи.

Сьогодні, ми з гордістю можемо говорити, що наші юні захисники – сильна половина людства, майбутні воїни, захисники нашої держави, вони наша надія та опора!