Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Posted in Новини - Новини

Одна з останніх епідемій нашої сучасності, яка була прозвана чумою 20-го століття – синдром набутого імунного дефіциту  – СНІД. Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки, ми змушені, на превеликий жаль, констатувати, що боротьба з нею ще далеко не закінчена. Факти вперто свідчать, що навіть численні міжнародні та урядові програми по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДу не дозволяють нам ще залишити цю епідемію в минулому.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом який щороку відзначається по всьому світу. Для привернення уваги до цієї проблеми психологічна служба Глибоцького професійного ліцею провела ряд заходів. Символом цього дня є Червона стрічка, яка означає толерантне відношення, розуміння проблеми людей, які живуть з ВІЛ. Саме тому здобувачі освіти нашого закладу запалили свічки у формі стрічки. Також відбувся круглий стіл на тему «Профілактика ВІЛ/СНІДу».

На рахунку цієї хвороби вже безліч мільйонів людських життів, щорічно до їх числа додається ще і ще й цей рахунок вже давно не на нашу користь. 

СНІД ще не переможений, – ось чому нам так важливо знати шляхи передачі інфекції, способи захисту та проходити тестування.