Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Тиждень з основ безпеки життєдіяльності

Posted in Новини - Новини

Основи безпеки життєдіяльності – сукупність різних факторів, з якими кожна людина стикається щоденно. Безпека життєдіяльності поєднує в собі пожежну безпекусанітарно-епідеміологічне благополуччяохорону здоров'яекологічну та ядерну безпеку, попередження надзвичайних ситуацій, цивільний захистбезпеку руху, якість і безпеку продукції та послуг, безпеку споруд, будівель та інженерних мереж.

Небезпечні ситуації бувають різні і, як правило, їх дуже важко передбачити. Але захистити себе і рідних можна тоді, коли знаєш як правильно і швидко діяти. Тому, в Глибоцькому професійному ліцеї регулярно відбуваються тижні знань з основ безпеки життєдіяльності. В рамках тижня викладачі з охорони праці провели уроки з ОБЖД «Стихійні лиха». Класні керівники провели години спілкування та тематичні бесіди «Наша безпека в наших руках». Продемонстрували відеофільм про надзвичайні ситуації та загрози, які вони несуть, про героїчну працю рятувальників.