Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День української писемності та мови

Posted in Новини - Новини

В Україні щорічно 9 листопада відзначають День української писемності та мови. За православним календарем це день вшанування пам'яті преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія. А головною традицією свята є загальнонаціональний радіодиктант для всіх бажаючих.Цього року відбувся ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2020.

Традиційно, педагогічний колектив Глибоцького професійного ліцею взяв участь у написанні диктанту з дотриманням всіх протиепідемічних вимог. Текст диктанту написав відомий письменник та видавець Іван Малкович, науковим консультантом стала доктор філологічних наук, професор Лариса Масенко, а читала актриса Римма Зюбіна.

До написання диктанту долучились як в Україні, так і в інших країнах, де проживають наші земляки. З кожним роком кількість учасників мовленнєвого флеш-мобу зростає. Свої знання перевіряють політики, художники, студенти, школярі...Минулого року диктант написали біля 5 тисяч людей.

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її.