Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Cooking with Family

Posted in Новини - Новини

Кухар – це не просто професія, багато хто і цілком справедливо називають це мистецтвом. Перші кухарі з’явилися на землі без сумнівів з появою самого людства.

В Глибоцькому професійному ліцеї відбувся сімейний батл з приготування страв. В ньому взяли участь педагогічні працівники та їхні сім’ї. Іван та Марія Колоси разом зі своїми онуками смажили апетитні пончики та декорували їх. Яблучний пиріг та чізкейк готували Іван та Юлія Агатії разом з сином. Смачні рогалики з дріжджового тіста вийшли в Альони Сучеван з дітками. Класикою української кулінарії, варениками з вишнями і сиром, пригощали Надія та Наталя Тюфтій разом з Максимом.

Кожен підписник сторінки Глибоцького ПЛ мав можливість спостерігати за злагодженою роботою команд.

На завершення всі учасники отримали подарунки від навчального закладу. Дирекція ліцею та профспілковий комітет вдячні кожній сім’ї за активну участь.

Приготування їжі це унікальний процес – скаже будь який кухар. Рецепт є лише загальною картою приготування страви. Смак, точніше баланс смаківце ціла симфонія. Професійний кухар, як диригент, успіх якого залежить не тільки від його знань і досвіду, але і від особливого таланту і чуття.