Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Тиждень фахової майстерності з професії "Кухар; Кондитер". Старт

Posted in Новини - Новини

Щорічно в жовтні кулінари всього світу відзначають своє професійне свято, яке заснував конгрес Всесвітньої асоціації кулінарних співтовариств у 2004 році. Ця організація, до речі, налічує понад 8 мільйонів членів.

В Глибоцькому професійному ліцеї вирішили не обмежуватись тільки одним днем, а приурочили кулінарії цілий тиждень. Офіційне відкриття, в якому взяли участь майстри виробничого навчання та здобувачі освіти з професії «Кухар; Кондитер» стартував з оголошення конкурсу на найкращий відеоролик серед учнів з професії.

Наступний день присвячений практичним майстер-класам майстрів виробничого навчання Світлани Репчук та Ольги Чернушки. Учні разом зі своїми наставниками готували кіш Лорен та шоколадні кекси. Кожен з присутніх взяв участь у всіх процесах приготування від замісу пісочного тіста, нарізання овочів, їх пасирування до приготування тіста для кексів та їх декору.

Немає на землі професії почеснішої та давнішої, ніж кухар! Хороших кухарів високо цінували у всі часи.

У Міжнародний день кухаря бажаємо кожному кулінару, щоб страви завжди були на висоті!