Робітнича професія: обери своє майбутнє!

Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Свято творчої вчительської душі.

Posted in Новини - Новини

Атестація підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих із них. Атестація – це підсумок професійної майстерності викладача, майстра виробничого навчання, вихователя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Але атестація – це і свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя. 

У Глибоцькому професійному ліцеї проведено підсумкове засідання атестаційної комісії у 2016-2017 н.р. присвячене результатам атестації 11 педагогів ліцею (6 майстрів виробничого навчання, 4 викладачі та керівник гуртка).

Викладачі, майстри виробничого навчання та керівник гуртка представили яскраві та цікаві творчі звіти про свої досягнення на педагогічній ниві у міжатестаційний період. Серед здобутків колег розробка авторських програм (керівник гуртка Візнюк Є.Д.), методичних посібників (майстри виробничого навчання Чернушка О.П., Вакарюк О.Д., викладачі Агатій І.І., Бондаренко М.О.), методичні розробки і публікації у фахових виданнях (викладач правил дорожнього руху Бондаренко М.О. та викладач іноземної мови Чернат А.П.). Кожен з них продемонстрував роботу власних інтернет-сторінок та блогів, де розміщена цікава та корисна інформація, як для колег, так і для учнів.

«Мої найважливіші цінності»

Posted in Новини - Новини

Життя має тільки ту цінність,

якою ми хочемо його наділити.

І. Бергман

В умовах сьогодення молодь відчуває значні труднощі у визначенні життєвих цілей, шляхів та засобів їх здійснення. Дуже часто підліткам потрібна допомога у формуванні моральних ставлень, розвитку здатності до життєвого вибору, вмінь конструктивно реагувати у конфліктних ситуаціях.

З метою розвитку самопізнання, пізнання інших, розвитку почуття єдності практичний психолог Глибоцького професійного ліцею Юлія Бойчук провела з учнями заняття на тему: «Мої найважливіші цінності». Ліцеїсти, переглядаючи журнали, газети - вирізали ті, які найбільше привертали їх увагу та створювали з них колажі. Після цього, кожна команда демонструвала свої роботи їх своїм товаришам та презентувала їх.

  Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".