Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

«Покоління прав людини»

Posted in Новини - Новини

28 червня вся Україна відзначає День Конституції. Тому, здобувачі освіти І курсу на полігоні думок «Покоління прав людини» проаналізували шлях утвердження прав і свобод людини, розглянули етапи боротьби за права людини, які стали каталізатором широкомасштабних змін у суспільно-політичному житті. В наслідок цих процесів питання захисту прав людини стало об'єктом регулювання міжнародного права. У 1948 р. Організацією Об'єднаних Націй було прийнято Загальну декларацію прав людини - перший документ універсального характеру, а в 1966р. було прийнято Міжнародний пакт про громадянські та політичні права і Міжнародний пакт про економічні, соціальні та культурні права. Саме ці документи на міжнародному рівні проголосили основні громадянські, політичні, соціально-економічні та культурні права.

Також, проведено історичний квест «Конституція – основний закон України». Здобувачі освіти взяли участь в бліц-опитуванні, продемонструвавши свої знання з історії України, та розв’язували кросворди на знання Конституції України. 

Відкриття навчально-практичного центу з професії "Плодоовочівник"

Posted in Новини - Новини

У Глибоцькому професійному ліцеї розпочав роботу вже п’ятий навчально-практичний центр, цього разу з підготовки кваліфікованих робітників з професії «Плодоовочівник».

Ця професія є витребуваною, адже у регіоні активно розвивається виробництво фруктів та овочів. Розвиток сільського господарства є однією з пріоритетних галузей економіки Буковини, тому заклади професійної (професійно-технічної) освіти активно реагують на потреби ринку праці.

Для підвищення якості надання освітніх послуг створено сад-лабораторію, де вирощується 2,5 тис. яблунь, близько 15 тис. кущів різних ягідних культур, зернові та бобові культури, створено тепличне господарство та функціонує пасіка.

Придбано новітню техніку для обробки земельних угідь. Зокрема, трактори LOVOL 1054, LOVOL 504, зернова сівалка Favoryt 3600, більше десятка сільськогосподарських машин та механізмів.

Для теоретичних занять створено сучасний освітній простір, який забезпечений мультимедійними засобами.

Гостями закладу освіти були начальник відділу вищої та професійної освіти Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Лілія Бурченко, директор Навчально-методичного центру ПТО області Світлана Микитюк, директори, майстри виробничого навчання та викладачі спеціальних дисциплін закладів ПТО області.

 Відкриття таких центрів дає неабиякий поштовх до  розвитку професійної (професійно-технічної) освіти Буковини.