
Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Одна з останніх епідемій нашої сучасності, яка була прозвана чумою 20-го століття – синдром набутого імунного дефіциту – СНІД. Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки, ми змушені, на превеликий жаль, констатувати, що боротьба з нею ще далеко не закінчена. Факти вперто свідчать, що навіть численні міжнародні та урядові програми по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДу не дозволяють нам ще залишити цю епідемію в минулому.
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом який щороку відзначається по всьому світу. Для привернення уваги до цієї проблеми психологічна служба Глибоцького професійного ліцею провела ряд заходів. Символом цього дня є Червона стрічка, яка означає толерантне відношення, розуміння проблеми людей, які живуть з ВІЛ. Саме тому здобувачі освіти нашого закладу запалили свічки у формі стрічки. Також відбувся круглий стіл на тему «Профілактика ВІЛ/СНІДу».
На рахунку цієї хвороби вже безліч мільйонів людських життів, щорічно до їх числа додається ще і ще й цей рахунок вже давно не на нашу користь.
СНІД ще не переможений, – ось чому нам так важливо знати шляхи передачі інфекції, способи захисту та проходити тестування.
Тиждень з основ безпеки життєдіяльності
Основи безпеки життєдіяльності – сукупність різних факторів, з якими кожна людина стикається щоденно. Безпека життєдіяльності поєднує в собі пожежну безпеку, санітарно-епідеміологічне благополуччя, охорону здоров'я, екологічну та ядерну безпеку, попередження надзвичайних ситуацій, цивільний захист, безпеку руху, якість і безпеку продукції та послуг, безпеку споруд, будівель та інженерних мереж.
Небезпечні ситуації бувають різні і, як правило, їх дуже важко передбачити. Але захистити себе і рідних можна тоді, коли знаєш як правильно і швидко діяти. Тому, в Глибоцькому професійному ліцеї регулярно відбуваються тижні знань з основ безпеки життєдіяльності. В рамках тижня викладачі з охорони праці провели уроки з ОБЖД «Стихійні лиха». Класні керівники провели години спілкування та тематичні бесіди «Наша безпека в наших руках». Продемонстрували відеофільм про надзвичайні ситуації та загрози, які вони несуть, про героїчну працю рятувальників.