Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День Захисника України

Posted in Новини - Новини

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу в Глибоцькому професійному ліцеї святкували День Захисника України. Традиційно на святі був присутній протиірей Сторожинецького та Глибоцького деканату Іван Гопко, який разом із учнями та педагогами ліцею помолився за долю України, та військових, які боряться за мирне небо над нашою державою. Хвилиною мовчання вшанували синів України, які віддали свої життя за землю українського народу.

З гордістю згадували випускників ліцею, які захищають українську державу.

Слава Україні! Героям слава!

День вчителя

Posted in Новини - Новини

В Україні День педагогічного працівника відзначається в першу неділю жовтня, тож 4 жовтня в Глибоцькому професійному ліцеї відбулися урочистості присвячені Дню педагогічного працівника. Директор ліцею – Макаревич М.В. привітав всіх зі сватом та побажав витримки, наснаги і творчих злетів. Учні ліцею радо вітали своїх наставників, підготувавши сценку « Батько та вчителька», після чого звучало музичне привітання у виконанні  Марини Лютик.

Традиційно, вже п’ятий рік поспіль, ми вшановуємо в ліцеї переможців конкурсу «Золоте серце вчителя». За результатами таємного голосування перемогу здобула заступник директора з НВР – Гулько А.Г. Серед майстрів виробничого навчання перемогу здобула – Репчук С.М.

Від учнів звучали слова вдячності за вкладену душу та любов у навчальний процес педагогам, які майстерно виконують свою роботу.

Зі святом Вас, шановні працівники освіти!