Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

«Як обрати майбутню професію»

Posted in Новини - Новини

31 січня практичний психолог та соціальний педагог Глибоцького професійного ліцею відвідали Глибоцьку гімназію, з метою здійснення профорієнтаційної роботи. Для учнів 10-11 класів провели тренінг на тему «Як обрати майбутню професію», під час якого учні ділилися своїми думками стосовно того, на, що слід опиратися, коли обираєш професію.

« Крути - захист України ціною життя »

Posted in Новини - Новини

29 січня в Глибоцькому професійному ліцеї провели урок пам’яті « Крути - захист України ціною життя». Головна мета заходу - це вшанування пам'яті воїнів-студентів полеглих в бою під станцією Крути 29 січня 1918 року .Учні І курсу ознайомилися з фактами історичної битви під Крутами, з цікавістю переглянули документальний відеофільм « Бій під Крутами 29 січня 1918р.» та кадри художнього фільму «Крути 1918»  режисера Олексія Шапарєва, після чого хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів.