Робітнича професія: обери своє майбутнє!

Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

День здоров’я в Глибоцькому професійному ліцеї

Posted in Новини - Новини

Здоров'я набагато більше залежить

від наших звичок і харчування, аніж від лікарського мистецтва

Джон Леббок

Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно7 квітняв день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров'я (World Health Organization, WHO). За час, що минув з того історичного моменту, членами Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) стали 191 держава світу.

Щорічне проведення Дня здоров'я ввійшло в традицію Глибоцького професійного ліцею. Заходи Дня проводяться для того, щоб учні і працівники могли зрозуміти, як багато значить здоров'я в їхньому житті.

Цього року ліцей також долучився до всесвітнього флеш-мобу та організував заходи, спрямовані на зміцнення та збереження здоров’я. Соціальний педагог Іванна Воротняк розповіла учням про здоровий спосіб життя та шкідливі звички. Учні переглянули відеофільм «Вплив алкоголю та тютюну на організм людини» та обговорили побачене. Практичний психолог Юлія Бойчук організувала для учнів ліцею та провела фізкультзарядку. Класний керівник Михайло Глобак разом з майстром в/н Петром Мешаком організували похід учнів до лісної галявин, де разом грали у бадмінтон, футбол, волейбол та інші рухливі ігри. Учні гуртожитку влаштували між собою змагання з армреслінгу та шахів, жонглювання м’ячем, продемонстрували вправність роботи з обручем та на тренажері.

Цей день надовго запам’ятався учням, адже приніс багато цікавих конкурсів та розваг. Такі дні, нестандартні спортивні змагання, сприяють зміцненню здоров’я ліцеїстів та виховують позитивне ставлення до спорту.

     Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".

Конкурс «Розквітай писанко»

Posted in Новини - Новини

5 квітня у Глибоцькому професійному ліцеї з метою підготовки до ініційованого Департаментом освіти і науки облдержадміністрації конкурсу «Розквітай писанко», проведено передсвяткову виставку Великодніх композицій.

Учні ліцею, за допомоги класних керівників, продемонстрували свої вміння та таланти у різних техніках писанкарства, вишивки, тематичних кондитерських виробах та рукоділлі.

            Серед експонатів дерев'яні писанки, народні ляльки-мотанки, шоколадні курчата, вироби з тіста, які ліцеїсти оформили у цікаві композиції.

            Всі учасники виставки та глядачі отримали позитивні емоції, а активні учасники відзначені нагородами дирекції та учнівської профспілки ліцею.

                Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом"