Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Голуб Миру

Posted in Новини - Новини

Міжнародний день миру. Саме сьогодні світова спільнота відзначає день без війни та насилля. Ми, громадяни незалежної України, знаємо напевне - найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози, а життя без горя та втрат. Цей день змушує всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі. Наші талановиті учні доєднались до акції «Голуб Миру». Ми віримо у нашу перемогу та мирне небо над Україною!

 

Випускний 2021

Posted in Новини - Новини

    30 червня 2021 року Глибоцький професійний ліцей випустив на професійні ниви більше ста кваліфікованих працівників, серед яких і кухарі, і оператори комп’ютерного набору та бухгалтери, і слюсарі з ремонту с/г машин та трактористи-машиністи с/г виробництва.

   Звучали привітання та найкращі побажання для випускників, як від дирекції ліцею, класних керівників та майстрів, так і від імені батьків та рідних.

   Батькам, тих здобувачів освіти, котрі брали активну участь у житті ліцею вручені подяки.

   Похвальною грамотою за високі результати у вивченні окремих предметів відзначені Іван Горащук, Міла Семчук та Міхаела-Марія Іонець.

   Голова учнівського самоврядування та випускниця Любов-Дзвенислава Григорчук висловила щиру вдячність за розуміння, підтримку, знання, уміння та навички,отримані за період навчання.

   Хочемо побажати нашим випускникам міцного здоров’я і великої творчої енергії! Невпинно йти по життю дотримуючись курсу на щастя та удачу, прагнути до своєї заповітної мрії та вірити в себе! Нехай доросле життя буде наповнене новими можливостями та перспективами, блискучими ідеями та успіхом. В добру путь!