Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Маршрут Безпеки

Posted in Новини - Новини

З 5 по 9 листопада на базі Глибоцького професійного ліцею тренери «Маршруту Безпеки» О. Макаревич та С.Шурубура навчали методології роботи з новим освітнім інструментом тренерів-фасилітаторів з числа фахівців психологічної служби системи освіти Глибоцького і Сторожинецького району та м.Чернівців. По завершенні навчання команди фасилітаторів провели зі студентами третього курсу Глибоцького професійного ліцею перший Маршрут Безпеки.

Конкурс професійної майстерності з професії "Кухар"

Posted in Новини - Новини

21 та 22 вересня на базі професійно-технічного училища № 8 відбувся конкурс професійної майстерності майстрів виробничого навчання з професії "Кухар". Наш ліцей представляла майстер виробничого навчання - Чернушка Ольга Петрівна. Конкурс складався з декількох етапів. Учасники конкурсу представляли свій навчальний заклад, показували свої здібності з теорії та практики. За підсумками першого дня конкурсу майстер в/н нашого ліцею зайняла почесне ІІІ місце. Таким чином Ольга Петрівна отримала можливість показати проведення уроку виробничого навчання використовуючи мультимедійні засоби. В результаті шановне жюрі присудило Чернушці Ользі Петрівні ІІІ місце. Педагогічний колектив Глтбоцького професійного ліцею щиро вітає колегу з цим досягненням.