Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Засідання педагогічної ради

Posted in Новини - Новини

1 лютого 2013 року в Глибоцькому професійному ліцеї відбулося засідання педагогічної ради у формі конференції на тему: «Пошуки ефективних шляхів підвищення якості навчально-виховного процесу».

Навчання з охорони праці

Posted in Новини - Новини

На виконання вимог «Положення про порядок проведення навчання і перевірку знань з питань охорони праці в Глибоцькому професійному ліцеї» було проведено навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності по 36-ти годинній програмі для педагогічних працівників та 20-ти годинній програмі для працівників господарської служби. Навчання проходило в період з 11.01.2013 р. по 18.01.2013 р. з послідуючою перевіркою знань.

До навчального плану були включені питання з законодавства про охорону праці, про працю, пожежної, радіаційної, електричної безпеки, поводження при надзвичайних ситуаціях, цивільної оборони, профілактики побутового травматизму, психології безпеки життєдіяльності, охорони навколишнього середовища, гігієни навчання та праці, надання першої медичної допомоги.