Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Година мужності «Воїни-інтернаціоналісти, хто вони?»

Posted in Новини - Новини

З нагоди 24-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану в ліцеї було проведено годину мужності «Воїни-інтернаціоналісти, хто вони?». До уваги учнів були представлені фото та відеоматеріали спогадів учасників бойових дій афганської війни. Учні ознайомилися з літературою ліцею та районної бібліотеки з даної тематики.

Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та переглянули художній фільм «Груз 300». Після перегляду кінофільму учні прийняли активну участь в обговоренні зробивши висновок: «Афганістан залишається в нашій пам’яті не лише болем втрат, а й мужністю та героїзмом солдат, офіцерів».

Від родини до родини

Posted in Новини - Новини

12 лютого 2013 року в музеї ліцею відбулося свято «Від родини до родини», яке було організоване майстром виробничого навчання групи № 14 Репчук Світланою Миколаївною. Активну участь у проведенні свята взяли учні, що здобувають професію «Кухар; кондитер». Під пісню «Родина», яку виконав Попеску Максим, в українських костюмах, з запашним караваєм розпочали свято ведучі, які розповіли всім запрошеним про традиції українців. Сім’я – святиня людського духу, благородства людських почуттів, невсипуща хранителька національних звичаїв і традицій, пам’яті предків. Людина є смертною, але рід, родина, народ – безсмертні.

Найбільшою берегинею кожного є найрідніша, найдорожча – мати. Образ матері у кожного з нас пов’язаний із гарною, білою хатою, чорнобривцями, що цвітуть біля неї, запахом пирогів, чебрецю і м’яти. Учні розповідали про звичаї та традиції своїх родин, співали українських народних пісень. А на завершення всі скуштували великого пирога, який символізує сімейний добробут, взаємну любов та повагу.