Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День ліцею

Posted in Новини - Новини

13 березня Глибоцький професійний ліцей радо відкрив свої двері гостям з нагоди святкування Дня ліцею. Свято відвідали: начальник відділу фахової освіти, ліцензування та атестації Пономаренко О.М., голова Глибоцької РДА Загарюк М.Г., директор НМЦ ПТО Ягнич Г.Д., голова Глибоцької районної ради Ротар В.М., начальник управління освіти ГРДА Швець В.Г., головний санітарний лікар району Ниміжан Т.Д., директор районного центру зайнятості Заблотовська О.О., директор Глибоцької філії «Укравтодор» Гарман М.В., директор фермерського господарства Деменюк В.О., директор філії держлісгоспу Кірик А.О. та інші керівники установ та організацій району. Особливо радо зустрічали на святі директорів ПТНЗ області.

У рамках свята було проведено засідання круглого столу, де директор Глибоцького професійного ліцею Микола Макаревич презентував навчальний заклад, розповів про пророблену роботу та плани на майбутнє. Пономаренко О.М. передала вітання директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Бауера М.Й., а також окреслила завдання, що стоять перед ПТНЗ аграрного напрямку. Окремо, Олена Михайлівна наголосила на доцільності створення «Асоціації ДПТНЗ Чернівецької області аграрного профілю». Про роль і місце ГПЛ в освітньому та виробничому просторі району розповів Микола Загарюк. Також від час засідання за круглим столом було створено опікунську раду навчального закладу, яку очолив випускник ліцею, а нині успішний підприємець та керівник, Герман Микола Васильович. Голова Глибоцької районної ради Ротар В.М. привітав колектив навчального закладу зі святом і пообіцяв сприяти у створенні робочих місць для випускників ліцею.

Святкування продовжилось в районному будинку культури. Під час урочистої частини грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту за сумлінну творчу працю були нагороджені 12 працівників ліцею, які вручила Пономаренко О.М. Під час вітального слова колективу Олена Михайлівна зауважила про якісні зміни у роботі ліцею та покращення матеріально-технічної бази навчального закладу. Також 10 працівників ліцею були відзначені грамотами Глибоцької РДА . Макаревич М.В. вручив грамоти та дипломи учням ліцею, які є переможцями всеукраїнських та обласних конкурсів і змагань. Від імені директорів ПТНЗ Чернівецької області виступив Гула В.Я.

Святковий концерт відбувся за участю артистів Чернівецької області. Гостей заходу привітали співачка Олександра, шоу-гурт «Вікторія», Михайло Грицкан та заслужений артисту України Олександр Сальніков. Чудові поетичні рядки подарував глядачам ведучий – заслужений артист України Мирослав Маковійчук. З нагоди Свята Масляної та в рамках тижня фахової майстерності з професії «Кухар; Кондитер» було випечено 2000 млинців, якими частували всіх учасників заходу по завершенню концерту. Гарний настрій, піднесена та святкова атмосфера панувала цього дня у Глибоці.

Обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

Posted in Новини - Новини

26 лютого в приміщенні районного будинку культури відбувся обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Де приймали участь творчі колективи загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних закладів області.

Глибоцький професійний ліцей представляв театральний колектив учнів ліцею. П’єса Ірини Гарець «Мамин хрестик» за постановкою заслуженого артиста України Мирослава Маковійчука не залишила жодного байдужого глядача. Соціально-психологічна драма, яка відбувалася на сцені проникла в душу і зачепила за потаємні струни. Показала яким важким і бурхливим є життя молоді. Події відбуваються в наш час і зображують життя дітей вдома і в школі. Невмирущу мамину любов, яка супроводжує нас все життя, служить оберегом від всіх незгод.

За результатами фестивалю театральний колектив нашого ліцею посів почесне ІІІ місце в жанрі «Театральне мистецтво».

Ми щиро вітаємо членів театрального колективу та бажаємо натхнення і нових звершень!