Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Конкурс фахової майстерності

Posted in Новини - Новини

17 квітня 2013 року на базі Глибоцького професійного ліцею відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Учасниками конкурсу стали переможці І (училищному) етапу. Це учні з Глибоцького професійного ліцеюй, Сокирянського вищого професійного училища, Заставнівського вищого професійного училища №24 та Кельменецького професійного ліцею.

До складу журі входили Кравченко В.І. – голова обласної організації «Товариство сприяння обороні України», Маркуляк Л.В. – методист Чернівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, Голик В.І. – викладач спецтехнологій Ставчанського професійного ліцею, Грубляк І.Г. – майстер виробничого навчання Ставчанського професійного ліцею, Воронін С.М. – головний спеціаліст Державної інспекції сільського господарства Чернівецької області, Коломійчук М.С. – головний інженер УЖКГ.

Атестація педагогічних працівників ГПЛ

Posted in Новини - Новини

26 березня в Глибоцькому професійному ліцеї відбулося засідання атестаційної комісії з питань присвоєння (підтвердження) тарифних розрядів, кваліфікаційних категорій, порушення перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА клопотань щодо присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій, педагогічних звань. Цього року атестації підлягали 12 педагогічних працівників, серед яких 7 викладачів та 5 майстрів виробничого навчання. Під час засідання комісії, яка складається з директора ГПЛ Макаревича М.В., заступників директора, голів методичних об’єднань, старшого майстра, голови профспілкового комітету, психолога та методиста, було важливим почути думку кожного з присутніх про працівників, що атестуються.

Для наочнішого представлення проведеної роботи за міжатестаційний період викладачі та майстри виробничого навчання використали мультимедійні презентації. Розповіли про методичні проблеми над якими працюють, представили методичні розробки уроків та виховних заходів, що були проведені.