Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Засідання педагогічної ради

Posted in Новини - Новини

11 грудня 2012 р. в Глибоцькому професійному ліцеї відбулося засідання педагогічної ради ліцею. Порядок денний складався з 2-х питаннь. По першому питанню: "Поєднання інноваційних та традиційних форм та методів роботи у підвищенні якості навчально-виховного процесу" виступали досвідчені педагоги Радиш І.Т., Кирстюк О.М., Карлійчук Т.Г. та доплвнювали Агатій І.І., Ватаманюк З.П., Зегря З.П., Гулінський С.М. По другому питанню: "Привентивне виховання" виступила психологічна служба. Соціальний педагог - Бойчук Ю.М. та практичний психолог - Косован Н.О. розповіли про шляхи та методи реалізації привентивного виховання в ліцеї.

День Збройних Сил України

Posted in Новини - Новини

6 грудня – День Збройних Сил України. Глибоцький професійний ліцей щиро вітає усіх військових в лавах Збройних Сил України із цим днем, що служать нашій державі, зміцнюючи її оброноздатність та безпеку. Ми щиро вдячні усім героям, що подарували нам безхмарне небо над головою та, сподіваємось, забезпечать нам мирне майбутнє. В цей день також хочеться привітати усіх чоловіків - захисників власного дому та родини, які дарують спокій та надійну опору чарівній половині людства. Бажаємо Вам, дорогі чоловіки, міцного здоров'я, незламності духу,  надійного сімейного тилу та гармонії в душі.