Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День осені

Posted in Новини - Новини

Спливають теплі осінні дні... Осінь виконала свій обов’язок: щедро накрила наші столи духмяними яблуками, солодким виноградом, соковитими кавунами. Подарувала нам золото, розсипаючи його на листя дерев, кущів. Не забула попестити всіх теплом «бабиного літа».

Зграя журавлів, що поспішала у вирій, виконала для нас свою мінорну, але дуже щиру пісню. А ми, в свою чергу, проводжали Чарівницю своїми талантами на традиційному «Осінньому вернісажі».

Не зраджуючи традиції учні, Глибоцького професійного ліцею 14 листопада підготували виставку осінніх композицій на тему: «Природа і фантазія» (вироби з природних матеріалів). 15 листопада учні першого курсу разом із викладачем української мови та літератури Сучеван А.І. підготували казкове «Свято осені», на якому мали змогу побувати викладачі та ліцеїсти.

Маршрут Безпеки

Posted in Новини - Новини

З 5 по 9 листопада на базі Глибоцького професійного ліцею тренери «Маршруту Безпеки» О. Макаревич та С.Шурубура навчали методології роботи з новим освітнім інструментом тренерів-фасилітаторів з числа фахівців психологічної служби системи освіти Глибоцького і Сторожинецького району та м.Чернівців. По завершенні навчання команди фасилітаторів провели зі студентами третього курсу Глибоцького професійного ліцею перший Маршрут Безпеки.