Глибоцький професійнийліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Директор Глибоцького професійноголіцею Микола Макаревич        

Місячник оборонно-масової роботи

Posted in Новини - Новини

На виконання доручення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 30.10.12 р. №01-31/1067 в Глибоцькому професійному ліцеї проведено місячник оборонно-масової роботи.

Організовано та проведено години спілкування на теми “Захист Вітчизни – почесний обов’язок”, “Що означає бути патріотом”; конкурс стінних газет “Я буду військовим”, “День Збройних сил України”; турнір-змагання “Козацькі забави”; зустріч з ветераном війни Качуляком В.І.; перегляд художніх та документальних фільмів “Офіцери”, “На варті Незалежності. Збройні сили України”; виставку літератури та обговорення книг на тему: “З чого починається Вітчизна”; 22.11.2012 пройшла зустріч з заступником військового комісара Меньковим О.В., воїном-афганцем Руленком М.Й. та представником прикордонного загону Мешаком Я.Т.; 6.12.2012 тематичний загальноліцейний захід на тему: “Збройні сили України на захисті держави”.

День осені

Posted in Новини - Новини

Спливають теплі осінні дні... Осінь виконала свій обов’язок: щедро накрила наші столи духмяними яблуками, солодким виноградом, соковитими кавунами. Подарувала нам золото, розсипаючи його на листя дерев, кущів. Не забула попестити всіх теплом «бабиного літа».

Зграя журавлів, що поспішала у вирій, виконала для нас свою мінорну, але дуже щиру пісню. А ми, в свою чергу, проводжали Чарівницю своїми талантами на традиційному «Осінньому вернісажі».

Не зраджуючи традиції учні, Глибоцького професійного ліцею 14 листопада підготували виставку осінніх композицій на тему: «Природа і фантазія» (вироби з природних матеріалів). 15 листопада учні першого курсу разом із викладачем української мови та літератури Сучеван А.І. підготували казкове «Свято осені», на якому мали змогу побувати викладачі та ліцеїсти.