Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Співпраця з владою

Posted in Новини - Новини

14 травня Глибоцький професійний ліцей відвідав голова обласної ради Михайло Гайничеру, народний депутат України, голова делегації Верховної Ради України у ПАРЕ Іван Попеску та голова Глибоцької райдержадміністрації Микола Загарюк.

Директор ліцею Микола Макаревич ознайомив гостей з навчальним закладом, розповів про зміни, які відбулися та плани на майбутнє.


 

День відкритих дверей

Posted in Новини - Новини

Глибоцький професійний ліцей радо відкрив двері випускникам шкіл та їх батькам. Всі бажаючі мали змогу побачити навчальні кабінети, лабораторії, майстерні, їдальню, гуртожиток.

Директор ліцею Микола Макаревич розповів про правила прийому та вступу до навчального закладу. Ознайомив з педагогічним колективом, матеріально-технічною базою. Розповів про професії, які здобувають учні. Поділився планами на майбутнє та перспективами розвитку.

Абітурієнти мали унікальну можливість поспілкуватися з викладачами, майстрами виробничого навчання і керівництвом нашого ліцею, а також отримати загальну інформацію про професії та особливості навчання.

Випускників шкіл цікавили умови вступу та зарахування до навчального закладу, наявність стипендії, умови та перспективи працевлаштування після закінчення начання.

На ці та інші запитання їм докладно відповідали представники приймальної комісії та педагогічний колектив.