Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

«Афганістан - без права на забуття»

Posted in Новини - Новини

     14 лютого в Глибоцькому професійному ліцеї провели урок-мужності «Афганістан - без права на забуття». Під час уроку здобувачі освіти ІІ та ІІІ курсів ознайомилися з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні відеофрагменти про афганську війну, вшанували хвилиною мовчання солдатів і офіцерів, які із честю виконували свій службовий обов'язок.

 

Зустріч старшокурсників з представниками військового комісаріату.

Posted in Новини - Новини

     На базі Глибоцького професійного ліцею відбулася зустріч старшокурсників ліцею з працівниками Глибоцького районного військового комісаріату. Перед майбутніми випускниками виступили старший лейтенант А.Трачук, старший солдат О. Воробець та службовець ЗСУ С.Сидоряк, які ознайомили здобувачів освіти з умовами вступу до вищих військових навчальних закладів, відповіли на ряд запитань від присутніх. Після чого здобувачі освіти отримали буклети з переліком вищих військових навчальних закладів України.