Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Всеукраїнський день бібліотек

Posted in Новини - Новини

        Бібліотека – це місце, в якому зупиняється час, це місце, в якому можна побачити минуле і заглянути в майбутнє крізь призму наукової фантастики та пригод, це місце, в якому можна побачити інші світи сповнені магії, чудес та незбагненних місць. Тож на честь Всеукраїнського дня бібліотек в Глибоцькому професійному ліцеї проводились заходи « Цікаві дні з бібліотекою» під керівництвом Аліни Іващенко, під час яких здобувачі освіти мали змогу зануритись у світ книги та побачити фантастичні обрії бібліотечного світу.

Для здобувачів освіти І курсу проводилась бібліотечна гра–вікторина «Як я знаю Україну?».

Здобувачі освіти всіх курсів взяли активну участь в бібліоквесті « В колі друзів і книг», де знайшли для себе нових друзів, та ознайомились із літературними новинками. Проводились екскурсії бібліотекою, під час яких здобувачі освіти мали змогу пограти у вільний мікрофон та висловити свої побажання стосовно того, якою вони уявляють бібліотеку майбутнього.

Національний урок пам'яті до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру

Posted in Новини - Новини

 

      29 вересня був проведений Національний урок пам’яті, присвячений 80-й річниці трагедії у Бабиному Яру. Під час уроку була висвітлена одна з найтрагічніших сторінок Голокосту – масове вбивство євреїв Києва, здобувачі освіти 12 групи ознайомилися із трагічними подіями на основі усних джерел - спогади очевидців цих подій, письмових джерел та фотоматеріалів, дізналися про освітню онлайн-платформу "Червона точка пам'яті", де кожен може розмістити спогади та фотографії періоду Другої світової війни та Голокосту. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у Бабиному Яру. Також здобувачі освіти 11 групи приєдналися до Національного уроку пам'яті до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру, розроблений Меморіальним центром Голокосту " Бабин Яр" спільно з Міністерством освіти і науки України.