Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

ІІ Міжнародний урок доброти

Posted in Новини - Новини

         В рамках проведення ІІ Міжнародного уроку доброти «Щаслива лапа», викладач біології Людмила Карлійчук провела для здобувачів освіти І курсу урок доброти, присвячений гуманному ставленню до безпритульних котів та собак. Метою уроку було привернення уваги до проблем безпритульних тварин, які часто опиняються на вулиці через жорстокість та безвідповідальність людей.

Здобувачі освіти переглянули тематичні відеоролики, та дізналися з якими проблемами стикаються безпритульні тварини, про значення свідомого ставлення власників звірів до своєї ролі, щоб запобігти поповнення рядів бездомних кішок і собак. Особлива увага була приділена притулкам для тварин, та тому як діяти, якщо натрапили на тварину, що загубилася.

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Posted in Новини - Новини

Булінг є однією з найпоширеніших проблем сьогодення. За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінгу , потерпав від принижень і глузувань.

Прикметною ознакою булінгу в соціальному оточенні є довготривале відторгнення дитини. Найчастіше він проявляється в таких місцях, де контроль з боку дорослих менший або взагалі його немає. Педагоги багато роблять для того, щоб запобігти знущанню.

Глибоцький професійний ліцей не залишається осторонь цієї соціальної проблеми , тому з 27 вересня по 1 жовтня 2021 року соціально-психологічна служба долучилася до проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, якийвідбувався як очно,так і в онлайн режимі. В рамках тижня було проведено тренінгові заняття, бесіди, квест та уроки.