Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

ДКА з професії «Кухар»

Posted in Новини - Новини

26 березня в Глибоцькому професійному ліцеї відбулася Державна кваліфікаційна атестація з професії «Кухар». Попередньо, здобувачі освіти проходили практику на підприємствах.

Захист практичних робіт, з якими учні були ознайомлені заздалегідь, у зв’язку з дистанційним навчанням та карантинними обмеженнями, відбулася в он-лайн режимі. Результати роботи надіслані у фото та відео звітах.

Здобувачі освіти ознайомлені з результатами. Атестаційна комісія бажає успіху у подальшому навчанні.

Атестація педагогічних працівників

Posted in Новини - Новини

Атестація педагогічних працівників – важливий етап у житті кожного педагога, це підведення підсумків за попередній міжатестаційний період та цілі на майбутній.

У цьому році атестаційна комісія Глибоцького професійного ліцею провела підсумкове засідання 24 березня. Члени комісії вивчили роботу 13 педагогічних працівників. Акцентували увагу на педагогічній діяльності, методичній, позаурочній роботі, результатам досягнень, покращення матеріально-технічного оснащення кабінетів та майстерень.

На засіданні педагогічні працівники представили до розгляду свої портфоліо, розповіли про пророблену роботу та результати.

Атестаційна комісія позитивно оцінила роботу кожного викладача та майстра виробничого навчання. За результатами роботи присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» Сергію Лютику та Альоні Сучеван, «спеціаліст першої категорії» - Надії Будей та Софії Тапдиговій. Підтверджено тарифні розряди майстрам виробничого навчання та порушено клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки ЧОДА.

Вітаємо з вдалим проходження атестації та бажаємо успіху на наступному етапі.