Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Відкриття навчально-практичних центрів у Глибоцькому професійному ліцеї

Posted in Новини - Новини

2020 рік для Глибоцького професійного ліцею став знаковим, адже цього року навчальна база ліцею поповнилась ще двома навчально-практичними центрами – «Буковинським центром аграрних технологій» та «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». На разі в Чернівецькій області працюють 8 таких центрів і 4 з них на базі нашого закладу освіти, чим ми пишаємось!

Із відкриттям центрів ліцей привітали голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук та його заступниця Ірина Ісопенко, також почесними гостями стали голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників АПК Михайло Серецький, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Людвига Цуркан, начальник відділу професійної та вищої освіти управління освіти і науки ДОН Чернівецьької ОДА Лілія Бурченко та директори ПТНЗ області.

На облаштування навчально-практичного центру сільськогосподарського спрямування ліцей отримав гроші із державного бюджету. На ці потреби витратили 3,4 мільйона гривень. Обладнання ж для навчання за спеціальністю «Слюсар із ремонту колісних транспортних засобів» вдалося придбати завдяки співпраці закладу освіти, Чернівецької обласної державної адміністрації та бізнесу.

Центри оснащені обладнанням для проведення технічного обслуговування автомобілів, розвалом сходження коліс, шиномонтажем та балансуванням коліс, верстатом для вирівнювання дисків, обладнанням для проточки тормозних барабанів та різнопрофільним інструментом. Також придбано сільськогосподарську техніку: трактор 1054 та 504, сівалка зернова СЗ 3,6, плуг обертовий ПОН 335. Здобувачі освіти матимуть змогу навчатись водінню на автомобілі VolkswagenGolf 5 та вантажному автомобілі FAW9463.

Варто відмітити, що оновлена матеріально-технічна база та новітнє обладнання закладу підвищує його престижність та попит серед випускників закладів загальної середньої освіти. На базі центрів здійснюватиметься стажування робітників підприємств, курси підвищення кваліфікації викладачів та майстрів виробничого навчання. Крім того обладнання дасть змогу здобувачам освіти досить швидко адаптуватись до роботи на виробництві.

Наразі Глибоцький ліцей є лідером з модернізації професій. Він виконав регіональне замовлення на 125% із 100.

Міжнародний день теореми Піфагора

Posted in Новини - Новини

День теореми Піфагора буває не кожного року, бо відзначається він в день, коли сума квадратів дати та місяця дорівнює квадрату року. Цього року це свято припало на 16 грудня. Саме тому, викладач математики Олег Савка приділив увагу цій даті і провів конкурс стіннівок та розповів цікавинки з історії математики для здобувачів освіти.

Під час уроків, розв’язавши завдання запропоновані Олегом Савкою, здобувачі освіти визначили дату наступного свята – 24.07.2025 року.