Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Posted in Новини - Новини

Булінг є однією з найпоширеніших проблем сьогодення. За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінгу , потерпав від принижень і глузувань.

Прикметною ознакою булінгу в соціальному оточенні є довготривале відторгнення дитини. Найчастіше він проявляється в таких місцях, де контроль з боку дорослих менший або взагалі його немає. Педагоги багато роблять для того, щоб запобігти знущанню.

Глибоцький професійний ліцей не залишається осторонь цієї соціальної проблеми , тому з 27 вересня по 1 жовтня 2021 року соціально-психологічна служба долучилася до проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, якийвідбувався як очно,так і в онлайн режимі. В рамках тижня було проведено тренінгові заняття, бесіди, квест та уроки.

Всеукраїнський день бібліотек

Posted in Новини - Новини

        Бібліотека – це місце, в якому зупиняється час, це місце, в якому можна побачити минуле і заглянути в майбутнє крізь призму наукової фантастики та пригод, це місце, в якому можна побачити інші світи сповнені магії, чудес та незбагненних місць. Тож на честь Всеукраїнського дня бібліотек в Глибоцькому професійному ліцеї проводились заходи « Цікаві дні з бібліотекою» під керівництвом Аліни Іващенко, під час яких здобувачі освіти мали змогу зануритись у світ книги та побачити фантастичні обрії бібліотечного світу.

Для здобувачів освіти І курсу проводилась бібліотечна гра–вікторина «Як я знаю Україну?».

Здобувачі освіти всіх курсів взяли активну участь в бібліоквесті « В колі друзів і книг», де знайшли для себе нових друзів, та ознайомились із літературними новинками. Проводились екскурсії бібліотекою, під час яких здобувачі освіти мали змогу пограти у вільний мікрофон та висловити свої побажання стосовно того, якою вони уявляють бібліотеку майбутнього.