Відзначення Дня охорони праці

Posted in Новини - Новини

 

Щорічно 28 квітня в Україні та за її межами відзначається День охорони праці.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. Так, з метою пропаганди знань з охорони праці, поглиблення розкриття цих знань за допомогою творчого самовираження учнівських колективів, забезпечення якісного та змістовного учнівського дозвілля, активації навчально-пізнавальної роботи учні Глибоцького професійного ліцею 26 квітня прийняли участь в брейн-рингу серед навчальних закладів системи АПК. Окрім цього, саме в цей день, 28 квітня в кабінеті охорони праці відбулася виставка засобів індивідуального захисту, де учні мали змогу не тільки почути про них, а й приміряти їх на себе з кількох професій.

        Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом". 

«Ви чули, як плаче спустошена Прип’ять..?»

Posted in Новини - Новини

 

26 квітня українці згадують про страшну трагедію на ЧАЕС. Проходять роки після аварії. А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних із скорботним часом ядерного апокаліпсиса.

Вихователі гуртожитку та бібліотекар разом з учнями запалили свічу пам’яті загиблим чорнобильцям. Розповіли про подію 1986 року, організували тематичну виставку «Ми пам’ятаємо!» та переглянули фільм, в якому на власні очі побачили всю правду про Чорнобиль.

Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки ЧАЕС, ще довго чутимемо її дзвони…

 Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".