Робітнича професія: обери своє майбутнє!

Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон

Posted in Новини - Новини

Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково. Так, саме навесні, 9 березня 1814 року,прийшов у світ цей геній людства.
         Викладач Глибоцького професійного ліцею Ватаманюк Зінаїда Петрівна організувала виховний захід, присвячений Шевченківським дням.
         Відбулося це дійство у бібліотеці ліцею, яка була тематично оформлена плакатами, книжковою виставкою та малюнками і картинами поета.
Розпочався захід з перегляду відео за мотивом твору «Реве та стогне Дніпр широкий…». В ході заходу ведучі згадували факти з життя та творчості Великого Кобзаря. Були представлені сценки з дитинства, юності та зрілості Тараса. Учні декламували вірші різних періодів життя письменника.
         На завершення присутні переглянули  відеофільм про життя Кобзаря.
 
Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".

Просвітній захід для педагогів Глибоцького професійного ліцею на тему: «Агресія в інтеренеті: способи розпізнавання та захисту дитини»

Posted in Новини - Новини

У сучасному світі інформаційних технологій дуже багато процесів з реального життя перемістилися в життя віртуальне: спілкування, робота, читання газет, перегляд фільмів, покупки тощо…

Дружба, любов, роздратування, агресія та інші емоції також перекочували до світу он-лайн. Та чи виявилися діти готовими до цього? Чи безпечно почуваються юнаки та дівчата в мережі Інтернет? Останнім часом усе більше занепокоєння в батьків, психологів та науковців викликає таке явище як «кібер-булінг» - новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо.

Так, в рамках проведення заходів з профілактики суїцидальної поведінки серед учнівської молоді, практичний психолог Глибоцького професійного ліцею Юлія Бойчук разом з класними керівниками провели круглий стіл на тему: «Агресія в інтернеті: способи розпізнавання та захисту дітей». Педагоги дізналися про типи терору у віртуальному просторі, до яких наслідків він може призвести. Чим відрізняється віртуальна агресія від реальної. Обговорили корисні правила-поради з профілактики та запобігання кібер-булінгу.

Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".