Робітнича професія: обери своє майбутнє!

Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Просвітній захід для педагогів Глибоцького професійного ліцею на тему: «Агресія в інтеренеті: способи розпізнавання та захисту дитини»

Posted in Новини - Новини

У сучасному світі інформаційних технологій дуже багато процесів з реального життя перемістилися в життя віртуальне: спілкування, робота, читання газет, перегляд фільмів, покупки тощо…

Дружба, любов, роздратування, агресія та інші емоції також перекочували до світу он-лайн. Та чи виявилися діти готовими до цього? Чи безпечно почуваються юнаки та дівчата в мережі Інтернет? Останнім часом усе більше занепокоєння в батьків, психологів та науковців викликає таке явище як «кібер-булінг» - новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо.

Так, в рамках проведення заходів з профілактики суїцидальної поведінки серед учнівської молоді, практичний психолог Глибоцького професійного ліцею Юлія Бойчук разом з класними керівниками провели круглий стіл на тему: «Агресія в інтернеті: способи розпізнавання та захисту дітей». Педагоги дізналися про типи терору у віртуальному просторі, до яких наслідків він може призвести. Чим відрізняється віртуальна агресія від реальної. Обговорили корисні правила-поради з профілактики та запобігання кібер-булінгу.

Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".

Мерцишор

Posted in Новини - Новини

Мерцишор – традиційне свято зустрічі весни, яке святкують 1 березня. В цей день люди дарують один одному маленькі бутоньєрки з ниточок білого та червоного кольорів. Ця прикраса, як і свято, називається мерцишором.

За легендою, Сонце спустилось на землю у вигляді прекрасної дівчини. Але злий Змій викрав і закрив його у своєму замку. Після цього пташки перестали співати, діти забули, що таке радість і сміх, і весь світ занурився в печаль. Один сміливий юнак вирішив врятувати Сонце. Цілий рік шукав він замок Змія, а коли знайшов, то викликав його на бій. Довго вони боролись, і врешті-решт юнак переміг Змія. Він визволив прекрасне Сонце. Воно піднялось високо в небо і освітило весь світ. Прийшла весна, ожила природа, люди згадали, що таке радість, але відважний юнак не встиг побачити весну. Його гаряча кров стікала на сніг. Упала остання крапля крові, він загинув. Там, де сніг танув, виростали білі квіти – підсніжники, вісники весни. З того часу, на честь визволителя світу від темряви і смутку, люди сплітають два шнурочки з квітами білого і червоного кольорів. Червоний колір символізує любов до краси і пам'ять про кров загиблого юнака, а білий - здоров'я і чистоту підсніжника, першої весняної квітки.

Мерцишори носять на одязі, а коли знімають – розвішують на зелених деревах. Вважається, що завдяки цьому людей буде супроводжувати успіх протягом всього року. За повір'ям, якщо загадати бажання, чіпляючи мерцишор на дерево, воно обов'язково здійсниться.

В нашому ліцеї учні дарували святкові листівки з мерцишорами. Кожен охочий мав змогу самостійно прикрасити свій одяг бутоньєркою. У фойє ліцею було підготовлено символічне дерево, на яке бажаючі вішали свої мерцишорчики та загадували бажання.

     Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".