Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Кваліфікаційна атестація

Posted in Новини - Новини

Виробнича практика – важливий етап у навчанні майбутньої професії, можливість кожному здобувачеві освіти стати частиною виробничого процесу. За результатами проходження виробничої практики учні груп № 21, 22 з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування ІІ розряду» та групи № 24 з професії «Кухар ІІ розряду» склали кваліфікаційну атестацію.

Під час кваліфікаційної атестації дотримано всіх вимог протиепідемічного законодавства. Державна кваліфікаційна комісія вивчила підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційних пробних робіт, письмових екзаменаційних робіт, виробничі характеристики та провела перевірку знань здобувачів освіти.

Всі здобувачі освіти успішно склали атестацію та перейшли до наступного рівня професійної підготовки.

 

 

День педагогічного працівника

Posted in Новини - Новини

    

       Життя людини - це постійне навчання! Спочатку вчителями є мама і тато, які вчать першим кроком. Вихователі в садочку допомагають у пізнанні навколишнього світу, вчителі в школі запрошують на планети наук, а викладачі в Глибоцькому професійному ліцею дають професії на майбутнє.

      День працівників освіти припадає на першу неділю жовтня. Учні нашого ліцею вирішили зробити свято для педагогічного колективу закладу і стали викладачами. Цікаво і хвилююче було для кожного старшокурсника сісти за викладацький стіл. Але опанувати нову професію на один день вдалося. Для того, щоб кожний педагог ліцею відчув себе зіркою, учнівське самоврядування запросило всіх на червону доріжку, пригостило кавою та цукерками.

         Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість водночас. Праця, яку не можливо оцінити!

            Дорогі вчителі! Прийміть найщиріші вітання і слова вдячності! Міцного здоров'я,  бадьорості тіла і духу, радості від Вашої нелегкої праці. Нехай Вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і душевне тепло!