Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Відкритий урок викладача фізичної культури та здоров’я Олександра Бордуна

Posted in Новини - Новини

В рамках роботи атестаційної комісії Глибоцького професійного ліцею у 2020-2021 н.р. викладач фізичної культури та здоров’я Олександр Бордун провів відкритий урок з модулю Волейбол на тему: «Прямий і нападаючий удар. Блокування м’яча над сіткою».

Оскільки, прямий і нападаючий удар – найскладніший елемент техніки гри, для його оволодіння потрібно мати добрі фізичні здібності, яким викладач приділив максимальну увагу. Крім цього, здобувачі освіти коловим методом тренували навики стрибучості, силу м’язів живота та плечового поясу, координацію рухів.

На заключному етапі уроку юнаки закріпили здобуті техніки у двохсторонній навчальній грі передачами м’яча над сіткою.

Вшанування Героїв битви під Крутами

Posted in Новини - Новини

29 січня Україна вшановує пам'ять героїв битви під Крутами – однієї з трагічних і, водночас, легендарних сторінок в нашій історії. Напередодні цієї пам’ятної дати в Глибоцькому професійному ліцеї відбулись урочисті заходи, де здобувачі освіти груп з посиленою військово-спортивною підготовкою склали кляту. Здобувачів освіти з визначною подією в їхньому житті вітали педагоги ліцею та учасник бойових дій, випускник нашого закладу Олександр Сафрюк. Захід розпочався з урочистого виносу державного прапору України і виконання гімну. Військовий капелан Іван Гобко благословив юнаків стати справжніми захисниками, які несуть відповідальність за долю своєї родини та держави.

Урочистий марш завершив захід.