Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День української писемності та мови

Posted in Новини - Новини

День української писемності та мови – це свято, яке об'єднує українців по всьому світу. І де б ми не знаходилися, цей день наближає нас до Батьківщини,  єднає із домівкою та родиною. Працівники ліцею спільно зі здобувачами освіти Глибоцького професійного ліцею щорічно долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, і цей рік не був винятком.       

Викладачі української мови організували мовні квізи: «Мова – ДНК нації» та «Мова – втілення думки», під час яких здобувачі освіти продемонстрували свої знання.

Ну і звичайно, сьогодні стартував ХХІІ   Міжнародний конкурс знавців української мови та літератури імені Петра Яцика.

WORLDSKILLS UKRAINE

Posted in Новини - Новини

WORLDSKILLS UKRAINE - це наймасштабніші  змагання з робітничих професій.

3-4 листопада на базі навчально-практичного центру «Слюсарної справи» Глибоцького професійного ліцею відбувся регіональний етап конкурсу з компетенції «Слюсарні роботи». Участь у змаганнях взяли 8 кращих, у своїх закладах, здобувачів освіти Чернівецької області.

Свої вміння і навички молоді люди демонстрували з виготовлення перехідної пластини, керуючись кресленнями та натуральними розмірами для встановлення редуктора марки Ц2У-125. Здійснювали збірку та налаштування вказаного редуктора, а також перевіряли в роботі на стенді.

Професійні та кваліфіковані члени журі працювали 2 дні над визначенням кращих з кращих. Андрій Шульгін, директор СТО BOSCH SERVICE, голова журі, відзначив, високий рівень підготовки учасників.

Переможцем конкурсу став представник Глибоцького професійного ліцею Ілля Максимаш. Диплом ІІ ступеня здобув Юрій Томюк, що представляв ВПУ №24 м. Заставна, а диплом ІІІ ступеня отримав Сергіій Луминецький, представник Ставчанського професійного ліцею. Кожен з учасників отримав диплом та грошову нагороду.

Бажаємо успіху Іллі у  фіналі конкурсу на Всеукраїнському рівні!