Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Небесна Сотня: Герої не вмирають!

Posted in Новини - Новини

20 лютого 2014 року дата, яка прописана в історії України кров’ю Героїв Небесної Сотні! Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих людей, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності, інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України. Саме тоді вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби українців, відданих патріотів за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь,за європейський вектор розвитку держави.

З метою ушанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини 19 лютого в Глибоцькому професійному ліцеї був проведений виховний онлай-урок «Небесна Сотня: Герої не вмирають». Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися із визначними і трагічним подіями, які відбувалися на Майдані Незалежності у грудні 2013 – лютому 2014 року, переглянули документальні кадри про події Революції Гідності та її героїв.

Герої Небесної Сотні стали для кожного з нас прикладом мужності, патріотизму та свободи духу.

День безпечного Інтернету

Posted in Новини - Новини

10 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, до молоді. Більш того, це запрошення до повноцінного он-лайн-спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Практичний психолог та соціальним педагог Глибоцького професійного ліцею провели он-лайн презентацію на тему: «Безпечний Інтернет».

Учасниками заходу стали здобувачі освіти І-ІІІ курсу нашого закладу. В ході презентації обговорили правила безпечної роботи в мережі, відповідальне використанню он-лайн-технологій, інформаційну культуру, етичні правила поведінки при роботі в мережі.

Педагоги розповіли юним користувачам про традиції цього дня у світі та в Україні, продемонстрували тематичний інформаційний матеріал.

Метою виховної години було донести до слухачів, що Інтернет безпечний для тих, хто з розумом підходить до користування ним.