Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

День української писемності та мови

Posted in Новини - Новини

В Україні щорічно 9 листопада відзначають День української писемності та мови. За православним календарем це день вшанування пам'яті преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія. А головною традицією свята є загальнонаціональний радіодиктант для всіх бажаючих.Цього року відбувся ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2020.

Традиційно, педагогічний колектив Глибоцького професійного ліцею взяв участь у написанні диктанту з дотриманням всіх протиепідемічних вимог. Текст диктанту написав відомий письменник та видавець Іван Малкович, науковим консультантом стала доктор філологічних наук, професор Лариса Масенко, а читала актриса Римма Зюбіна.

До написання диктанту долучились як в Україні, так і в інших країнах, де проживають наші земляки. З кожним роком кількість учасників мовленнєвого флеш-мобу зростає. Свої знання перевіряють політики, художники, студенти, школярі...Минулого року диктант написали біля 5 тисяч людей.

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її.

Вебінар викладачів спецдисциплін

Posted in Новини - Новини

Спеціальні дисципліни та виробниче навчання в закладах професійно-технічної освіти направленні на освоєння здобувачами освіти професії, яка допоможе в майбутньому. Для ефективнішої реалізації завдань, які стоять перед викладачами спецдисциплін та майстрами виробничого навчання відбувся вебінар «Створення системи різностороннього соціального партнерства як передумова надання якісних освітніх послуг».

Глибоцький професійний ліцей представив заступник директора з НВР Іван Агатій. Який розповів про діяльність Навчально-практичних центрів Харчових технологій та Слюсарної справи, акцентуючи всю увагу на останньому. На базі центру здійснюють навчання здобувачі освіти з професій слюсарної справи. Для здійснення якісної підготовки Навчально-практичний центр обладнаний слюсарними верстатами з підйомними ліщатами, свердлильними, точильними, точильно-шліфувальними, трубозгинальними, листогібочними верстатами, вимірювальним, розмічальним інструментом для різання, гнуття, рубання, обпилювання, свердління, клепання металу механізованим інструментом, електричними ножицями, кутовими шліфувальними машинами, електролобзіком, труборізами, компресором, обладнанням для шино монтажу та балансування.

Здобувачами освіти разом з майстрами виробничого навчання виготовлено комплекти різного слюсарного інструментарію, металевих конструкцій для теплиць, металічних каркасів, волюти для кованих виробів, ринви, водостічні труби, конки для дахів.

Підготовка кваліфікованого робітника є спільною роботою закладів професійно-технічної освіти та соціальних партнерів. Найважливішим чинником підвищення якості професійного навчання є адаптація до нових економічних умов, закріплення їх на робочих місцях.