Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

« Голодомор в Україні: злочин проти народу »

Posted in Новини - Новини

З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів, 22 листопада в Глибоцькому професійному ліцеї був проведений  урок пам`яті: « Голодомор в Україні: злочин проти народу ». Учні ІІ курсу  згадували про ті страшні сторінки історії нашої держави, коли без стихії, без засухи, без війни – гинули люди, гинули від голоду… Цей захід спрямований на поглиблення знань учнів про голодомор, як геноцид українського народу, його причини, перебіг і наслідки. Хвилиною мовчання вшанували загиблих…

Година пам’яті «Від Революції Свободи до Революції Гідності»

Posted in Новини - Новини

21 листопада 2019 року в Глибоцькому професійному  ліцеї була проведена година пам’яті «Від Революції Свободи до Революції Гідності». Учні І курсу отримали ґрунтовну інформацію про перебіг подій 21 листопада – день   доленосних подій в Україні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів та  європейського вибору. Переглянули  документальні фільми «Помаранчева революція,2004» та  “Революція Гідності”.