Робітнича професія: обери своє майбутнє!

Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

З вдячністю за наше майбутнє

Posted in Новини - Новини

 «З вдячністю за наше майбутнє»,- під такою назвою були написані учнівські листи  воїнам АТО.
     Кожен лист був наповнений щирою повагою до героїв та побажанням перемоги. «Доброго дня, дорогий український солдате! - пишуть тобі учні Глибоцького професійного ліцею. Ми не знаємо хто ти, молодий хлопець чи чоловік, можливо батько, та знаємо впевнено, що ти мужній,сильний, патріот своєї держави, ти - Герой. Ти – той, хто віддає життя за майбутнє своєї Батьківщини, за наше майбутнє! Тримайся, все буде добре. Ми – нація, яка буде цвісти завжди. Ми віримо, що такі люди, як ти, незважаючи на величезні труднощі в АТО,ворожі кулі і снаряди, витримають все і захистять нас.
      Дякуємо тобі,солдате, за те, що ти борешся за наше  щасливе майбутнє, за життя людей, за Україну
 
Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".

Читання патріотичної поезії «Герої нескореної Батьківщини»

Posted in Новини - Новини

      У гуртожитку Глибоцького професійного ліцею бібліотекар та вихователі провели вечір читання патріотичної поезії «Герої нескореної Батьківщини»
      Присутні на заході мали змогу послухати декламування віршів маловідомих поетів у виконанні учнів – Десятник Катерини, Нидоходюк Марії, Русу Ганни, Дручука Дмитра та Бакрева Андрія; вихователів – Людмили Іванівни Петрюк та Наталі Іванівни Савчук; бібліотекаря – Маріанни Олександрівни Шпак.
      У віршах висвітлено події, що відбуваються в зоні АТО, думки солдатів та їхніх рідних, які чекають героїв вдома. Найбільше вражень учні отримали від вірша Володимира Михальова «Дві душі» - душа загиблого солдата та його ще ненародженого сина, які зустрілися на «місячній доріжці».
 
Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".