Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

«Професія слюсаря – дорога в майбутнє життя»

Posted in Новини - Новини

     З 22 по 26 квітня в Глибоцькому професійному ліцеї пройшов тиждень фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», метою якого стало збільшення інтересу , майстерності та любові учнів до обраної професії. Відкриття тижня відбулося тематичною виставкою книг, та конкурсом стіннівок, в якому взяли участь всі навчальні групи ліцею. До уваги учнів було запропоновано перегляд відеофільмів, презентацій на тему «Професія слюсаря – дорога в майбутнє життя». Для учнів першого року навчання проводилась вікторина та розгадування кросвордів «Сім сходинок до майстерності», завдяки якій, учні пройшли шлях по підвищенню майстерності. Для учнів І та ІІ року навчання проводився практичний тур «Вид робіт до набутого кваліфікованого розряду», під час якого учні відпрацювали практичні навички розбирання та збирання шліцевих з’єднань карданного валу, клепання диска двигуна СМД-18, розбирання та збирання насоса НШ-32.

    Підбиття підсумків тижня відбулося на засіданні методичної комісії майстрів виробничого навчання технічного циклу.

До дня книги

Posted in Новини - Новини

« Хороша книга – це дарунок,

заповіданий автором людському роду.»

Аддісон Д.

23 квітня в рамках Всесвітнього дня книги та авторського права за ініціативи завідувача бібліотеки Глибоцького професійного ліцею спільно з Глибоцькою центральною районною бібліотекою в Глибоцькому професійному ліцеї було проведено засідання Клубу любителів книги. Почесною гостею заходу стала сучасна українська письменниця та художниця Ольга Ілюк.

     Письменниця презентувала юній аудиторії свій роман «Диваруки» , який став новим відкриттям для читачів. А в свою чергу учні зачитали свої авторські твори. Після чого, Ольга Дмитрівна зачитала вірші із нової збірки, поділилася своїм життєвим досвідом та наголосила учнівській молоді, що потрібно розвивати свої таланти, бо саме вони дають змогу знайти себе та стати особистістю. Приємною несподіванкою стала картина, яку письменниця виготовила власноруч та подарувала її Глибоцькому професійному ліцею, а також поділилась секретами її створення.

Вітаємо письменників, видавців, бібліотекарів книгорозповсюджувачів, усіх тих, хто шанує й розвиває друковане слово, із Всесвітнім днем книги і авторського права!