Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Міжнародний день толерантності

Posted in Новини - Новини

 

«Толерантність – це мистецтво жити у світі різних людей та ідей, виявляти свою точку зору, але при цьому розуміти інших людей, не порушуючи їх права та свободу»,  саме такими словами розпочався круглий стіл на тему: «Толерантність»,  проведений напередодні Міжнародного дня толерантності для здобувачів освіти Глибоцького професійного ліцею.

У безмежному просторі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу з’явилася толерантність.

Метою круглого столу  є посилення виховної роботи серед молоді щодо формування толерантного ставлення, розвитку якості толерантної особистості, застосування методів виходу з конфліктних ситуацій та прийомів толерантної поведінки та спілкування.

Кожен присутній на заході відмітив для себе важливість питання та актуальність в сучасному світі.

 

Державна кваліфікаційна атестація

Posted in Новини - Новини

Важливим етапом у здобутті професії є проходження практики на виробництві. Здобувачі освіти ІІІ курсу з професії «Кухар» успішно пройшли навчання в престижних закладах області, були учасниками всіх процесів в різних цехах. 

Сьогодні, 12 листопада, відбулася державна кваліфікаційна атестація з професії «Кухар» IV  розряду. Здобувачі освіти показали свої знання з теорії та продемонстрували навички під час практичного етапу.  Кваліфіковані члени комісії відзначили високий рівень знань та вмінь майбутніх кухарів. 

Вітаємо групу здобувачів освіти з гарними результатами та бажаємо успіхів в подальшому професійному становленні!