Робітнича професія: обери своє майбутнє!

Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Вшанування Українських добровольців у Глибоцькому професійному ліцеї

Posted in Новини - Новини

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України, сприяння зміцненню патріотичного духу та на підтримку учасників добровольчих формувань у Глибоцькому професійному  ліцеї проведено тиждень присвячений Дню українського добровольця.  Під час заходу учні ліцею дізналися, що собою являє добровольчий рух, його ідеали і цінності, методи боротьби проти окупантів. Протягом тижня учні мали змогу переглянути  документальні фільми про добровольчі батальйони (Донбас, Айдар, Азов, Дніпро, ОУН, ДУК Правий Сектор).

 

Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".  

Лелека - 2017

Posted in Новини - Новини

          Учні Глибоцького професійного ліцею взяли участь в міжнародному учнівському конкурсі  юних істориків «Лелека - 2017».  Учні закладу вдруге беруть участь у такому конкурсі, і сподіваються перевершити  минулорічний успіх, що приніс учасникам п’ять  золотих дипломів. Участь у Міжнародному конкурсі юних істориків «Лелека» стає для учнів нашого ліцею доброю традицією.
 
Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".