Робітнича професія: обери своє майбутнє!

Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Лелека - 2017

Posted in Новини - Новини

          Учні Глибоцького професійного ліцею взяли участь в міжнародному учнівському конкурсі  юних істориків «Лелека - 2017».  Учні закладу вдруге беруть участь у такому конкурсі, і сподіваються перевершити  минулорічний успіх, що приніс учасникам п’ять  золотих дипломів. Участь у Міжнародному конкурсі юних істориків «Лелека» стає для учнів нашого ліцею доброю традицією.
 
Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".

З вдячністю за наше майбутнє

Posted in Новини - Новини

 «З вдячністю за наше майбутнє»,- під такою назвою були написані учнівські листи  воїнам АТО.
     Кожен лист був наповнений щирою повагою до героїв та побажанням перемоги. «Доброго дня, дорогий український солдате! - пишуть тобі учні Глибоцького професійного ліцею. Ми не знаємо хто ти, молодий хлопець чи чоловік, можливо батько, та знаємо впевнено, що ти мужній,сильний, патріот своєї держави, ти - Герой. Ти – той, хто віддає життя за майбутнє своєї Батьківщини, за наше майбутнє! Тримайся, все буде добре. Ми – нація, яка буде цвісти завжди. Ми віримо, що такі люди, як ти, незважаючи на величезні труднощі в АТО,ворожі кулі і снаряди, витримають все і захистять нас.
      Дякуємо тобі,солдате, за те, що ти борешся за наше  щасливе майбутнє, за життя людей, за Україну
 
Фотографії розміщені у вкладці "Фотоальбом".