Глибоцький професійнийліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Директор Глибоцького професійноголіцею Микола Макаревич        

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Posted in Новини - Новини

1 грудня у Глибоцькому ПЛ урок-бесіда, на якому обговорювалась ситуація зВІЛ/СНІДом, як у світі так і в Україні, шляхи передачі та способи захисту від цієї страшної хвороби!

З того часу, як було відкрито новий вірус, епідемія ВІЛ/СНІДу охопила весь світ і на цей час уже забрала десятки мільйонів життів, залишила сиротами десятки мільйонів дітей. 

За даними Українського центру профілактики і боротьби зі СНІДом, ситуація зВІЛ/СНІДом в Україні розвивалася такимчином:

З 1987 до липня 2015 року офіційнозареєстровано понад 171 661 випадок ВІЛ–інфекції серед громадян України. За різними оцінками, кількість людей, які живуть зВІЛ, становить від 1,1% до 1,6% населенняУкраїни.

Починаючи з 2004 року Українамобілізувала національні та міжнародніресурси для впровадження програм профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом. Завдяки цьому з'явилися перші ознаки стабілізації епідемічної ситуації. Наприклад, завдяки впровадженню антиретровірусної терапії (АРТ) зупинилося щорічне зростання показника смертності від зумовлених СНІДом захворювань. Найвагоміших результатів вдалося досягти серед молоді. Починаючи з 2004 року реєструється щорічне зменшення відсотка нових випадків ВІЛ-інфікування серед вікової групи 15-24 років.

Показово, що на тлі збільшення кількості тестувань відбулося зменшення не лише відсотка, а й абсолютної кількості нових випадків ВІЛ-інфікування серед цієї вікової групи. Це свідчить про ефективність профілактичної роботи з молоддю танеобхідність поширення кращих практик узагальнонаціональному масштабі.

Основний шлях передання ВІЛ-інфекції з 1995 по 2007 рік був пов’язанийз ін’єкційним вживанням наркотиків. Однаку 2015 році частка статевого шляху вперше перевищила парентеральний, і ця тенденціяпродовжує зберігатися. Це свідчитьпро поступовий вихід епідемії за межі споживачів ін'єкційних наркотиків та необхідність збільшення обсягів профілактичноїроботи із загальним населенням.

Тиждень фахової майстерності з професії: «Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)»

Posted in Новини - Новини

Згідно запланованої роботи методичної комісії майстрів виробничого навчання з громадського обслуговування населення з 27 листопада 2017 року по 01 грудня 2017 року було проведено тиждень фахової майстерності з професії: «Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)».

27 листопада 2017 року майстри виробничого навчання Петрюк Людмила Іванівна, Соколянський Сергій Анатолійович, Товарницька Алла Іванівна розпочали відкриття тижня фахової майстерності з ознайомлення гостей заходу з планом його проведення.

А також провели інформаційний вісник на тему «Сучасна професія» - Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія), яка є на сьогодні однією з найбільш затребуваних на українському ринку праці.

Була проведена виставка стіннівок, графічних малюнків та тематична виставка книг з професії «Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)».

Професія конторського службовця та оператора є взаємопов’язаною одна з одною, і опанування нею передбачає навчання на протязі трьох років, тому завершення заходу з приводу відкриття тижня фахової майстерності відбулося представленням невеликої мініатюри за участі учениць ІІ-ІІІ-ого курсів з приводу важливості здобуття професії «Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)».

28 листопада 2017 року майстер виробничого навчання Товарницька Алла Іванівна, продовжила тиждень фахової майстерності проведенням інтерактивно-розважальної гри: «Бухгалтерський турнір» серед учнів ІІІ курсу. В даному заході взяли участь учні групи №33 де були сформовані дві команди, а саме команда «Інвестори»та команда «Бухгалтери».

29 листопада 2017 року майстри виробничого навчання Петрюк Людмила Іванівна, Соколянський Сергій Анатолійович, продовжили тиждень фахової майстерності проведенням комп’ютерного турніру «Інтелектуальний драйв». В даному заході взяли участь учні групи №25 та групи №13 де були сформовані дві команди, а саме команда дівчат «Linux» та команда хлопців «Вірус».

30 листопада 2017 року учням було представлено тематичну презентацію «Історія розвитку Internet», а також відеофільми на тему: «Історії розвитку комп’ютерів». Даний захід організували майстри виробничого навчання Петрюк Людмила Іванівна та Соколянський Сергій Анатолійович.

1 грудня 2017 року відбулося закриття тижня фахової майстерності з професії: «Оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець (бухгалтерія)» та засідання методичної комісії майстрів виробничого навчання з громадського обслуговування населення. Тема засідання «Компетентнісний підхід на уроках виробничого навчання».