Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Тиждень духовності

Posted in Новини - Новини

     З 13 по 18 травня в Глибоцькомупрофесійномуліцеї було проведено Тижденьдуховності. У рамках тижня відбулося ряд заходів, які дали можливість учнівській молоді духовно зрости, проявити добро у власних вчинках, відкрити своє серце на зерно Божої науки.

     Відкриття тижня розпочалось з інформаційно-просвітницьких хвилин «Дорога до щастя», «День Біблії», які провів викладач християнської етики Сахарчук Ю. Я. Впродовж тижня в бібліотеці ліцею відбулися: виставки християнської літератури «Світильник істини», фотоконкурс «Святині моєї місцевості», перегляд програм на християнську тематику, читання Святого письма. Також були проведені виховні заходи до Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї, Дня вишиванки та Дня Європи.

     Завершився тиждень духовності спільною молитвою учнів та педагогів за героїв небесної сотні, полеглих воїнів, які віддали життя за нашу Батьківщину та рідний народ.

Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності

Posted in Новини - Новини

         З 22 по 26 квітня в Глибоцькому професійному ліцеї проводився Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності, метою якого було сформувати в учнів свідоме ставлення до свого життя і здоровꞌя, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоровꞌя поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій. Презентували предметний тиждень конкурсом стіннівок та тематичною виставкою книг, з якої учні почерпнули нові знання. Учні всіх навчальних груп мали змогу переглянути відеофільми про надзвичайні ситуації та загрози, які вони несуть, та взяти корисне для себе з даного матеріалу. Класні керівники навчальних груп проводили годину спілкування на тему : «Твоя безпека – це твоя уважність». Також, для учнів організували зустріч з працівниками пожежної безпеки, цивільного захисту, під час якої вони визначали правильну поведінку в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Проводився круглий стіл на тему : «Сучасні проблеми безпеки життєдіяльності», під час якого учні дізналися про основні проблеми сучасності, та методи боротьби із ними. Між І та ІІІ курсом провели брейн-ринг на тему: «Надзвичайні ситуації та вихід з них», перемогу в якому здобули першокурсники.