Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Україна пам’ятає – світ визнає!

Posted in Новини - Новини

27 листопада в Глибоцькому професійному ліцеї провели урок-пам'яті «Голодомор: Україна пам'ятає, світ визнає».Метою уроку стало нагадування про те , що до збереження пам'яті про Голодомор може долучитися кожен. Голод –це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Ґрунтуючись на документальних матеріалах, свідченнях очевидців викладач історії  Юлія Щербань ознайомила  здобувачів освіти ІІ курсу із трагічними сторінками тих страшних подій української історії. Здобувачі освіти переглянули відеосюжет документального фільму «Голодомор».

А вшанувати пам'ять жертв Голодомору в умовах карантинних обмежень можна традиційною хвилиною мовчання о 16:00, 28 листопада, а також запаливши на підвіконнях своїх осель свічку у пам'ять про вбитих голодом.

Ні – насиллю над жінками!

Posted in Новини - Новини

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок щорічного визначається 25 листопада. Ця дата  вибрана не випадково. Саме цього дня, восени 1960-го року під час політичних протестів у Домініканській Республіці, за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо були жорстоко вбиті три сестри Мірабал, що були активними учасниками супротиву. Показова  кривава страта сестер збереглася в народній пам’яті надовго та мала світовий резонанс. У 1981 році активістки жіночих рухів вирішили вибрати дату їх загибелі як день протесту проти насильства щодо жінок. А з 1999 року цей день став міжнародною датою.

Глибоцький професійний ліцей не залишається осторонь цієї соціальної проблеми, тому щорічно психологічна служба проводить ряд психологічних заходів. Зокрема, проведено бесіду з елементами тренінгу на тему «Ні – насиллю над жінками», а також акція «СТОП насильству! Ми проти насильства над жінками».

Проблема насильства над жінкам – проблема, про яку треба не просто говорити, про неї треба кричати, адже кожна п’ята жінка в Україні потерпає від насильства. Щоденно тисячі жінок живуть у стресі за своє життя і життя своїх дітей. Але ніколи не пізно прийняти, осмислити ситуацію і зробити правильне рішення. По всій країні працюють притулки для осіб, які постраждали від домашнього насильства, психологічні та соціальні служби, які допомагають пройти складний шлях реабілітації та почати жити нормальним життям.