Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Профорієнтаційне заняття для майстрів виробничого навчання

Posted in Новини - Новини

В Глибоцькому професійному ліцеї було проведено профорієнтаційне заняття з елементами тренінгуна тему:« На порозі професійного вибору »,під час якого майстри виробничого навчання ознайомилися із формуванням в учнів відповідального відношення до професії, формуванням навичок групової роботи та ділилися отриманими знаннями. Також був продемонстрований тематичний відеоролик « Вибір професії». Після чого майстри виробничого навчання підготували тематичні плакати, в яких виразили свою асоціацію зі словом «професія».

«ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ – СЛАВА, ГОРДІСТЬ, МІЦЬ КРАЇНИ»

Posted in Новини - Новини

В Глибоцькому професійному ліцеї в рамках національно - патріотичного виховання провели захід на тему : «ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ – СЛАВА, ГОРДІСТЬ, МІЦЬ КРАЇНИ».

На заході відтворили шлях, яким пройшла Україна, борючись за свою незалежність, хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів.

«Служити в українському війську , служити Україні – було і є справою честі і життя» - так вважають випускники ГПЛ, тому ми просто не могли не згадати наших героїв.   Зокрема був запрошений Олександр Сафрюк – випускник 2013 року, який брав участь в зоні ООС та розповів про свій бойовий шлях і заспівав патріотичну пісню. Традиційно лунали пісні у виконанні учнів , а саме: «Не твоя війна» та «Україна». Також були присутні представники райвійськкомату, які розповіли учням про мужність та героїзм наших воїнів, після чого показали розбирання та збирання зброї.

Велика вдячність і повага всім, хто стоїть в ім’я миру в Україні!