Глибоцький професійний ліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Микола Макаревич, директор.        

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Posted in Новини - Новини

З 19.09.2019 по 20.09.2019 року у Глибоцькому професійному ліцеї проводились навчальні тренінги для здобувачів освіти з протидії булінгу. Працівники ліцею, соціальний педагог та практичний психолог разом з інспектором Глибоцького ВП Сторожинецького ВПГУНП в Чернівецькій області Урсу В.М. провели інтерактивні заходи, спрямовані на недопущення булінгу, під час яких вчили реагувати на факти цькування і знущання.

Також був продемонстрований фільм про важливість дружби, поваги один до одного, неприпустимість фактів цькування як фізичного, так і психологічного та економічного. Після перегляду відео інспектор обговорив з учнями різні ситуації та порадив як поводити себе в разі виникнення подібної ситуації. Після чого, здобувачі освіти поділилися своїми дуками стосовно булінгу та вирішили вести дружні стосунки з однолітками.

 

День знань

Posted in Новини - Новини

1 вересня – знаменує початок нових знань,

нових досягнень та успіхів.

2 вересня 2019 року в Глибоцькому професійному ліцеї відбулися урочистості присвячені Дню знань. На святі радо вітали першокурсників та їх наставників.

Директор ліцею Макаревич Микола Васильович привітав присутніх із початком нового навчального року та вручив грамоти переможцям районних, та обласних олімпіад.

Також на святі були присутні протиірей Сторожинецького та Глибоцького деканату Іван Гопко, та отець Юрій, які привітали здобувачів освіти і благословили їх на навчання.

Із найкращими побажаннями та піснею «Слава Україні» виступила майстер виробничого навчання Л.І. Петрюк. Також пролунали пісні у виконанні учениці І курсу Лютик Марії, та учениці ІІІ курсу Валік Валентини.

Після завершення свята відбувся перший урок на тему : «Я – українець і живу в Європі».

Нехай всім щастить! В добрий час!