Глибоцький професійнийліцей радий вітати Вас на нашому сайті!

Ми пропонуємо Вам стати частиною нашого життя: переглянути новини, знайти корисну інформацію чи залишити свій відгук.

Наш ліцей – це навчальний заклад, де викладачі, майстри виробничого навчання та вихователі є наставниками, партнерами, прикладом для наслідування та друзями для учнів.

Ми живемо і працюємо для того, щоб наші учні здобули не просто знання і навики, а професію, яка б відкрила їм дорогу в майбутнє.

Директор Глибоцького професійноголіцею Микола Макаревич        

День Збройних Сил України

Posted in Новини - Новини

6 грудня українці святкують День Збройних Сил України. З нагоди свята, в стінах Глибоцького професійного ліцею, класні керівники І.І. Агатій та М.О. Шпак підготували відкритий виховний захід.

На заході були присутні гості – працівник нашого ліцею та учасник АТО Марчук Іван Васильович, працівник прикордонної служби та учасник АТО Іонець Андрій Костянтинович, наш випускник та учасник АТО Ісопел Костянтин Вікторович, які розповіли про себе та своє перебування в зоні АТО, привітали всіх присутніх зі святом.

В ході заходу пролунало багато теплих слів на адресу наших захисників. Розігрувалися веселі сценки, в яких учні зображали різноманітні комічні ситуації на армійську тематику.

Дівчата – учениці ліцею порадували присутніх прекрасним голосом, вітаючи всіх, піснями про захисників Вітчизни.

Всі присутні отримали приємні емоції, чудовий настрій та тверде переконання, що перемога за нами!

Екскурсія учнів в Державну пожежну рятувальну частиною №14 смт. Глибока

Posted in Новини - Новини

06.12.2017 року класними керівниками, Агатієм І.І., Глобаком М.Г. було проведено екскурсію учнів в Державну пожежну рятувальну частиною №14 смт. Глибока.

Працівники рятувальної служби продемонстрували учніям ліцею обладнання та техніку, яка використовується під час надзвичайних ситуацій. Також учні мали можливість переглянути кілька відеофільмів на тему: «Знати щоб вижити, евакуація при пожежі, правила користування вогнегасниками, дії учнів під час виникнення пожежі в навчальному закладі».

Учні ліцею спробували себе в роботі з вогнегасниками, пневматичними ножицями для розрізання металу, приміряли різні захисні комбінезони та противогази.

Такі тренування дають учням можливість чітко і адекватно діяти у надзвичайних ситуаціях, котрі можуть виникнути будь-де і будь-коли, особливо у цей непростий для нашої України час, треба бути до них готовими завжди. Сподіваємось, що найближчим часом бойові дії на Сході України будуть завершені і нам не доведеться на практиці застосовувати ці знання. Однак, нестандартні ситуації можуть виникати і повсякденному житті.

Бережіть своє життя, бо воно дається тільки один раз!